Wendela uit Terneuzen zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'verhuizing'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben bereid om een blowjob te geven aan de man die mijn wasmachine kan repareren. Ik weet niet wat er aan de hand is, maar het begint erg vervelend te worden :/
Sex date met SolangeHoi hoi, zin om mijn blote borsten te zien en te masseren / likken? Dan moet je voor mij wel een multiplex paneel op maat zagen, voor mijn nieuwe bureau ;)
Meer over JintheIk zoek iemand voor een repatie aan een binnendeur. Ik leg je via PM uit wat er precies gedaan moet worden, maar ik wil alvast vastleggen dat de vergoeding een blowjob zal zijn.
Sex date met MarjonIk vind het echt heel erg dat ik het niet kan, maar ik ben bang om te vallen en om mezelf te elektrocuteren, dus als jij mijn lamp ophangt trek ik je eens lekker af.
In natura met Geertruida