Nelieke uit Lommel zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'verhuizing'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik word helemaal gek van mijn wasmachine! Niks werkt, dat dingt draait niet. Geen idee wat het is, maar ik heb er een goede vrijpartij voor over. Help jij me? Please
Sex date met JentineBen op zoek naar een tegellegger voor een oppervlakte van 11m2. Tegels zijn al besteld en worden geleverd. Mijn vergoeding doe ik in natura. Een uur seks met condoom.
Klusjes voor AnnemijnMijn wens is om ecoligischer te worden en een eigen moestuin te hebben. Ik weet echter nog niks en heb nog niets gedaan. Wie kan mij helpen? In ruil voor een gratis nummertje?
Sexdating met MarlieneIk ben bereid om je een echte handjob te geven als jij de olie komt verversen van mijn auto. De beloning krijg je alleen maar als de klus geklaard is. Ik schijn er goed in te zijn..
Contact met Derkje