Sofia uit Mesen zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'verhuizing'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik vroeg me af of iemand hier mijn oven wil komen schoonmaken. Ik kan je er niet voor betalen met geld, maar misschien met mijn kleine tietjes? Of wil je nog meer..?
Sex date met MarjolijnIk bied je een spannende douche aan samen met mij als jij mijn complete regengoot schoon komt maken. Mijn huisje is niet groot, maar ik kan er zelf niet bij, dus ik heb hulp nodig..
Hulp voor sex met SusanIk ben bereid om op mijn knieën voor jou te gaan als het je lukt om vaatwasser te maken. Elke keer stopt het programma en hoor ik vreemd geluid. Het is een ingebouwde van Bosch.
Contact met ElsemiekIk leef van een uitkering dus ik heb geen geld en mijn huisbaas wil dat ik twee beton blokken uit de tuin verwijder. Wie mij helpt mag me voor een uurtje hebben..
Klusjes voor Meintje