Neuken met Stacy uit Groningen voor dakpan vervangen

In natura met Stacy

Stacy uit Groningen zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'dakpan vervangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zit met een lekkend dak vanwege een gebroken dakpan, maar professionnals zijn te duur voor mij. Is er iemand die me kan helpen in ruil voor een vrijpartij met mij?
Naam:
Stacy
Plaats:
Groningen
Klus:
Dakpan vervangen
Regio:
Groningen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
2 uur
Leg hier contact met Stacy:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Bregtje · Borger-Odoorn, Drenthe
Beloning: Neuken

Mijn garage vraagt me 300 euros voor een reparatie die volgens mij helemaal niet zo veel kost! Wie o wie doet het voor een complete betaling in natura?

In natura met Bregtje
Ires · Halle, Vlaams-Brabant
Beloning: Neuken

Ik ben radeloos, want door de storm heb ik verschillende dakpannen verloren, maar ik heb geen geld om daar wat aan te doen en ik heb een probleem met de verzekering. Wie helpt mij??

In natura met Ires
Lexi · De Bilt, Utrecht
Beloning: Neuken

Lieve man gezocht die mijn tuintje wil komen doen, want ik kan er nauwelijks meer doorheen lopen vanwege het onkruid. Ik wil je graag vergoeden met seks, want ik heb geen geld meer.

Sex klus voor Lexi
Kayleigh · De Ronde Venen, Utrecht

Ey, het is echt een teringbenden in mijn kamer en ik heb zo'n fucking hekel aan opruimen dus wie o wie helpt me uit de brand? Je beloning... euh dan ben ik dan ;)

Hulp voor sex met Kayleigh
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.