Stacy uit Groningen zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'dakpan vervangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek iemand die mijn fietsband kan plakken en die ik in ruil daarvoor kan afzuigen.. Vraag me niet waarom, maar dit is wat ik aanbied. Geen vragen, gewoon zeggen of je komt of niet..
Sex klus voor ElisabethIk heb een nieuwe printer gekocht voor mijn school projecten, maar ik krijg hem niet aan de praat. Niets print en de helpdesk is onbereikbaar. Kan iemand me helpen in ruil voor seks?
Klussen voor HendrikaIk heb niet de mogelijkheid om een partij stenen weg te brengen naar de stort, wat wel moet gebeuren. Ze liggen in de voortuin. Ik kan je vergoeden met mijn lichaam.
Klussen voor MadelienHeeft er iemand van die crème om een gat in de muur mee op vullen? En dat gereedschap ervoor? Kun je dat bij mij thuis komen doen? Is het OK als ik ik je met een handjob vergoed?
Sexdating met Bregt