Stacy uit Groningen zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'dakpan vervangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik voel me de laatste tijd onveilig en wil graag drie beveiligingscamera's plaatsen rondom mijn woning. Kun jij mij daarbij helpen? In ruil voor een beloning in natura?
Klusjes voor SophiekeIk zit hier met een garage vol troep die weg moet, maar ik heb geen geschikt transaport daarvoor. Als jij het voor me wilt doen, dan krijg je dit op de foto als beloning..
Hulp voor sex met ElaIk heb geen geld meer voor een kamer die compleet gestuced moet worden, maar ik ben bereid om met mijn lichaam te betalen. Graag door één enkele man, niet meerdere.
In natura met SerenaWie heeft er zin om een peertje te vervangen bij mij ;-) De belonging is een heerlijke vrijpartij. P.s. mijn peertje is niet echt kapot, maar ik ben wel heel geil
Contact info van Marrigje