Rietje uit Baarn zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Vind je mijn borsten mooi? Zou je er eens aan willen zitten? Dat mag... mits je eerst een dakpan op mijn dak vervangt, want er is er een gebroken, onderaan, dus binnen handbereik.
Hulp voor sex met Anne-WiekeIk kan mijn kleren niet meer wassen, omdat mijn wasmachine kapot is. Wie hem gratis kan repareren zal ik een keertje lekker aftrekken, als je dat fijn vindt..
Meer over AlexiaHoi hoi, ik sta al een tijdje droog en deze site leek me erg leuk qua concept! Mijn klusje is om mijn tuin te komen harken en daarna... je beloning in mijn slaapkamer :))
Contact met HenniekeIk heb een document van 7 pagina's dat ik uit het Frans vertaald moet hebben naar het Nederlands. Het kost enorm duur en ik heb geen geld daarvoor. Is een vrijpartij ook ok?
Klussen voor Isabeau