Rietje uit Baarn zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Is hier iemand aanwezig die zin heeft om bij mij thuis een muur te krabben? Het is niet moeilijk, maar wel vervelend werk. Dus ik zal je er een mooie beloning voor geven.. In natura.
Sex date met HeiltjeHey jij daar.... als jij eens wil likken aan mijn dkke borsten dan moet je wel eerst even mijn fietsband komen plakken! Alleen schone mannen!!
Meer over LizanWegens scheiding ben ik verhuisd naar een kleine woning. Alles staat op z'n plaats behalve de matras die ik niet de etage op krijg. Kan iemand mij daarmee helpen?
Klussen voor MelodyDegene die een grote Ikea kast voor mij in elkaar kan zetten en op de juiste plek kan zetten in mijn huis, mag een keer met mij vrijen.
Sex date met Elenoor