Rietje uit Baarn zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Zou iemand voor mij een klerenkast naar de eerste verdieping kunnen tillen? Mag ik je daar voor dan beloning met orale seks? Ik heb namelijk geen geld voor een betaling.
Meer over JeanneIk bied je een blowjob aan als jij voor mij een ikea buffet op komt bouwen. Ik heb niet eens een schroevendraaier of wat dan ook. Ik heb echt even een handige vent nodig!
Sex date met EstelleIk ben op zoek naar iemand die af en toe een weekje op mijn hond zou willen passen. Ik heb schulden, dus geen geld voor betaling, maar ik bied je mijn lichaam aan als vergoeding.
Contact info van ElaVolgens mij is er een waterbuis die lek is, want het druppelen houdt maar niet op onder de wasbak in de keuken. Ik zoek dus een klusjesman die een vergoeding in natua accepteert..
Klussen voor Dione