Samen in bad gaan met Angelique uit Urk voor bbq schoonmaken

Contact info van Angelique

Angelique uit Urk zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'bbq schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Zin in een douche met mij? Moet je wel even wat voor me doen... Mijn BBQ is echt zo vies... Ik krijg hem niet schoon. Kom jij eens bij mij langs om me te helpen..?
Naam:
Angelique
Plaats:
Urk
Klus:
BBQ Schoonmaken
Regio:
Flevoland
Beloning:
Samen in bad gaan
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Angelique:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Ciska · Veere, Zeeland

Als er iets is waar ik een hekel aan heb, dan zijn dat wel Ikea kasten, maar ze liggen hier en moeten opgebouwd worden. Als alles staat mag je me doen wat je maar wil.

Hulp voor sex met Ciska
Emmelieke · Ninove, Oost-Vlaanderen

Ik zoek iemand die een nieuwe kraan in mijn keuken kan installeren! De boel mag niet lekken, he! Als het goed werkt zal ik eens goed voor jou gaan zorgen...

Sex klus voor Emmelieke
Martje · Aalten, Gelderland

Ik heb pijn in mijn arm en ik zou graag mijn wasmachine in de bijkeuken willen zetten. Als je mij komt helpen zal ik je een gratis blowjob geven. Graag discreet.

Hulp voor sex met Martje
Susanna · Rijssen-Holten, Overijssel

Wie wil er bij mij elektra aanleggen in ruil voor een vrijpartij zonder limieten? Ik heb geen geld voor een elektricien, maar ik zit hier dus wel even in het donker..

Hulp voor sex met Susanna
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.