Samen in bad gaan met Angelique uit Urk voor bbq schoonmaken

Contact info van Angelique

Angelique uit Urk zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'bbq schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Zin in een douche met mij? Moet je wel even wat voor me doen... Mijn BBQ is echt zo vies... Ik krijg hem niet schoon. Kom jij eens bij mij langs om me te helpen..?
Naam:
Angelique
Plaats:
Urk
Klus:
BBQ Schoonmaken
Regio:
Flevoland
Beloning:
Samen in bad gaan
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Angelique:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Ashley · Utrechtse Heuvelrug, Utrecht
Beloning: Neuken

Het is niet zo dat ik mijn koelkast niet zou willen schoonmaken, maar ik vind het super sexy om te zien hoe een man dat doet... Dat windt me op.. En dan ben ik niet meer te houden ;)

Sex date met Ashley
Jinthe · Venlo, Limburg
Klus: Zaag klus

Hoi hoi, zin om mijn blote borsten te zien en te masseren / likken? Dan moet je voor mij wel een multiplex paneel op maat zagen, voor mijn nieuwe bureau ;)

Meer over Jinthe
Dione · Hasselt, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Volgens mij is er een waterbuis die lek is, want het druppelen houdt maar niet op onder de wasbak in de keuken. Ik zoek dus een klusjesman die een vergoeding in natua accepteert..

Klussen voor Dione
Roosje · Zoutleeuw, Vlaams-Brabant

Ik heb wat brandvlekken op mijn terras die ik niet weg krijg met een borstel. Heb jij een oplossing? Of een product? Kun je me helpen? Als de vlekken weg zijn gaan we samen in bad?

Contact met Roosje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.