Samen in bad gaan met Geurtje uit Sint-Niklaas voor verplaatsen meubel

In natura met Geurtje

Geurtje uit Sint-Niklaas zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'verplaatsen meubel'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Wat als wij samen een spannende douche nemen? Lijkt jou dat wat? Dan moet je me wel eerst helpen met het verslepen van een grote eikenhouten kast in mijn woning...
Naam:
Geurtje
Plaats:
Sint-Niklaas
Klus:
Verplaatsen meubel
Regio:
Oost-Vlaanderen
Beloning:
Samen in bad gaan
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Geurtje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Ariaantje · Losser, Overijssel

Als jij het voor elkaar krijgt om mijn wasmachine weer aan de praat te krijgen dan zal ik jouw geslachtsdeel eens heerlijk verwennen met mijn handjes en mijn mondje :)

Contact met Ariaantje
Babette · Heerlen, Limburg
Klus: Tuin Doen

Ik heb enkele klusjes in mijn tuin die echt gedaan moeten worden, maar ik heb een voet operatie achter de rug, dus ik zoek iemand die me kan helpen in ruil voor een verwennerij..

Klusjes voor Babette
Leonieke · Boornsterhem, Friesland

Ik heb een muur van 2 bij 2,5 meter die geschilderd moet worden en ik heb geen materiaal en ook geen zin om dat te doen. Help jij me? Dan mag je mijn borsten voelen!

Klusjes voor Leonieke
Jacolien · Halle, Vlaams-Brabant
Beloning: Neuken

Alle loodgieters lijken opeens bezet en mijn CV moet nodig nagekeken en schoongemaakt worden. Ik heb het koud... Kan iemand dit voor mij komen doen? Zo snel mogelijk?

Sex date met Jacolien
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.