Ritaje uit Zottegem zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'zwembad opzetten'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb nu al sinds 2 maanden een lek in mijn dak en alle offertes zijn onbetaalbaar. Ik wil het nu op deze manier proberen... met een betaling die 100% in natura is.
Sexdating met EefkeHallo, ik heb enkele psychische problemen die het voor mij moeilijk maken om orde te houden in huis. Ik zoek daarom iemand die mij wil helpen en zich daarvoor in natura wil laten belonen.
Hulp voor sex met LeonoorIk ben bereid om je te verwennen met mijn hand als je mij gratis bijles wilt geven. Ik heb wat moeite met scheikunde... Dus als hier iemand is die me wil helpen...?
Contact met GekeMijn vaatwasser doet het weer eens niet. Maar ik ga niet nog eens 80 euros betalen voor een reparateur... Liever een handige man die een momentje met mijn borsten accepteert als vergoeding.
Klusjes voor Rosan