Neuken met Ritaje uit Zottegem voor zwembad opzetten

Contact info van Ritaje

Ritaje uit Zottegem zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'zwembad opzetten'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Wie kan mij helpen om dit jaar weer het zwembad op te zetten? Mijn ex deed dat altijd voor mij, maar ik ben nu alleen en ik snap er helemaal niets van :(
Naam:
Ritaje
Plaats:
Zottegem
Klus:
Zwembad opzetten
Regio:
Oost-Vlaanderen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
2 uur
Leg hier contact met Ritaje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Eleonora · Borger-Odoorn, Drenthe
Beloning: Handjob

Ik ben allergisch voor as, maar mijn kachel moet schoongemaakt worden. Dus als iemand mij daarmee kan helpen wil ik je wel een keertje lekker aftrekken..

Hulp voor sex met Eleonora
Francijntje · Veenendaal, Utrecht
Beloning: Handjob

Klim jij eens mijn dak op om een dakpan te vervangen? Dan pak ik daarna pik beet en geef hem een lekkere beurt met mijn handje. Heeft iemand interesse hierin?

Hulp voor sex met Francijntje
Elenoor · Eemsmond, Groningen
Klus: Stuccen

Ik ben per direct op zoek naar een stucadoor voor een complete kamer van 4m2. Ik heb het financieel helaas een beetje moeilijk op dit moment dus ik vergoed je slechts in natura.

Klusjes voor Elenoor
Kayleigh · Gistel, West-Vlaanderen
Klus: Massage
Beloning: Neuken

Ik ben een single vrouw en dat bevalt me prima, maar ik hou ook heel erg van massages. Dus mijn idee nu is dat jij me erotisch masseert en dat ik me dan aan jou geef...

Contact info van Kayleigh
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.