Neuken met Ritaje uit Zottegem voor zwembad opzetten

Contact info van Ritaje

Ritaje uit Zottegem zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'zwembad opzetten'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Wie kan mij helpen om dit jaar weer het zwembad op te zetten? Mijn ex deed dat altijd voor mij, maar ik ben nu alleen en ik snap er helemaal niets van :(
Naam:
Ritaje
Plaats:
Zottegem
Klus:
Zwembad opzetten
Regio:
Oost-Vlaanderen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
2 uur
Leg hier contact met Ritaje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Yneke · Woudenberg, Utrecht

Ik zoek iemand die mijn gras kan maaien en in ruil daarvoor met mij een douche wil nemen. Mijn grasmaaier is kapot, dus wel met die van jou komen. Mijn tuin is klein.

Sex date met Yneke
Boutaina · Neerijnen, Gelderland
Beloning: Neuken

Zou iemand zo vriendelijk wille zijn om de goten rondom mijn huis te ontdoen van alle bladeren? En dan mijn lichaam accepteert als vergoeding...

Sexdating met Boutaina
Caitlynn · Albrandswaard, Zuid-Holland
Beloning: Triootje

Ik ga bij mijn vriendin intrekken en ik zoek een sterke man die me kan helpen met de verhuizing. We zijn beiden bi-seksueel, misschien vinden we een leuke beloning?

Klusjes voor Caitlynn
Kathelijne · Peer, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Ik heb per direct iemand nodig die een webcam kan installeren. Ik weet echt niets van computers, maar ik moet video chatten voor mijn werk. Ik kan je helaas alleen zo betalen..

Contact info van Kathelijne
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.