Ritaje uit Zottegem zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'zwembad opzetten'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Iemand hier die mijn wasmachine eens kan nakijken? Iets blokkeert er en ik snap er niks van. Ik bied je mijn borsten aan bij wijze van vergoeding.
Sexdating met LijsjeHet is een beetje stom, maar ik heb hoogtevrees en kan het kapotte peertje in mijn hoge woonkamer niet vervangen :( Maar als jij het doet wil ik je wel eens aftrekken, hoor..
Meer over LieselotIk wil een lang weekend weg gaan, maar mijn kat moet elke dag eten krijgen. Wie wil dat komen doen? Ik betaal je alleen in natura, door middel van orale seks. Ik slik ook.
Sexdating met BetjeIk zit hier met en defece wasmachine en ik heb geen man in huis om me te helpen. Kan iemand mij zo spoedig mogelijk uit de brand helpen? Beloning: mijn borsten betasten (en likken)
Klusjes voor Hilje