Samen in bad gaan met Marjolein uit Herentals voor behang weghalen

Hulp voor sex met Marjolein

Marjolein uit Herentals zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'behang weghalen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn behang is zo beschadigd dat het weg moet, maar ik heb er zo een hekel aan om dat zelf te doen, dat er liever iemand voor inhuur die daarna met mij in bad wil gaan
Naam:
Marjolein
Plaats:
Herentals
Klus:
Behang weghalen
Regio:
Antwerpen
Beloning:
Samen in bad gaan
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Marjolein:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Franka · Wervik, West-Vlaanderen

Iemand aanwezig met een ladder? Ik heb 2 meter goot en daar moeten de blaadjes uit. Ik kan het niet zelf. Is het OK als mijn borsten dienen als betaalmiddel?

Contact info van Franka
Kaatje · Aalst, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Dit lichaam is helemaal voor jou! Op voorwaarde dat je al mijn heggen komt snoeien... Ja, ik kan het zelf niet meer en wil geen pro betalen. Ik vergoed dus alleen eenmalig in natura..

Sex klus voor Kaatje
Aagje · Aarschot, Vlaams-Brabant

Als jij ook eens lekker door mij gepijpt wilt worden moet je eerst een uur lang mijn huis opruimen en het huishouden doen. Is een soort van erotische fantasie van me...

Contact met Aagje
Catelijne · Westerveld, Drenthe
Klus: Reparatie
Beloning: Neuken

Mijn keuken moet op enkele punten opgeknapt en gerepareerd worden. En ik heb daar niet echt geld voor, maar ik ben wel bereid om je te belonen met mijn lichaam!

Contact met Catelijne
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.