Rieneke uit Renswoude zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'bbq schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Iemand die een deuk in een gipsmuur kan herstellen? Volgens mij is dat zo gebeurd. Ik ben er echter te onhandig voor. Kan ik je daarna een moment met mijn borsten aanbieden?
Contact info van DanythaHoi hoi, ik sta al een tijdje droog en deze site leek me erg leuk qua concept! Mijn klusje is om mijn tuin te komen harken en daarna... je beloning in mijn slaapkamer :))
Contact met HenniekeWegens een blessure kan ik niet teveel tillen, maar mijn nieuwe bankstel komt er binnenkort aan en ik heb hulp nodig met het verslepen en tillen! In ruil voor... ?
Sexdating met AletIk ben een studente en ik heb een kamer met een hoog plafond, waaraan een lamp hangt die een nieuw peertje nodig heeft. Ik kan er niet bij :( Wie kan mij helpen?
Sex date met Hayley