Annet uit Blankenberge zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'objecten transporteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik ben op zoek naar iemand die mijn verwarmingsketel na kan kijken, want hij maakt een raar geluid. Ik kan je niet betalen met geld, maar wel met een blowjob.
Hulp voor sex met EgbertjeMijn vaatwasser doet ht niet meer en er is gewoon niemand beschikbaar die mij uit de brand kan of wil helpen! Dna doe ik het maar op deze manier! Repatie = seks met mij
Sexdating met CelinaIk wil je best wel een keer afzuigen tot het einde, maar dan wil ik wel dat je een plafond voor me schildert. Let op: zonder strepen! Mij lukt het gewoon niet.
Sex date met EllemeikeWil jij een keer met mij in bad gaan? Dan nodig ik je eerst uit om mijn terras schoon te maken en dan gaan we samen lekker in bad. Is dat een goede deal?
Hulp voor sex met Toos