Arike uit Kaag en Braassem zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Heren, ik zit met een rammelende vaatwasser die zijn werk niet meer correct doet. De monteur vraagt er 80 euro voor... Die heb ik niet, dus ik vergoed je graag op een andere manier.
Sex date met KarlienIn de badkamer moet een nieuwe kraan komen, omdat de oude beschadigd is. Als je dat voor mij wil doen, ben ik bereid om je af te trekken tot je klaarkomt.
In natura met IemkeHey, ik heb een klein tuintje met gras en geen grasmaaier. Wie kan me helpen? Het gras is vrij hoog. Ik heb geen geld om je te betalen, maar ik wil je na afloop wel aftrekken.
Sexdating met JoukjeBeetje lullig om het hier te posten, maar ik heb hulp nodig om mijn droger naar de overloop te tillen. Ik laat je daarna met mijn blote borsten spelen als beloning.
Contact info van Lauke