Blowjob van Arike uit Kaag en Braassem voor verstopte afvoer

Klusjes voor Arike

Arike uit Kaag en Braassem zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zit met een verstopte afvoer en ik krijg die op geen manier schoon. Ik heb er dan ook geen gereedschap voor. Kan iemand mij helpen? Als het opegelost is zal ik je pijpen.
Naam:
Arike
Plaats:
Kaag en Braassem
Klus:
Verstopte afvoer
Regio:
Zuid-Holland
Beloning:
Blowjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Arike:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Noalie · Dronten, Flevoland
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand in Flevoland die mijn band kan komen plakken. Ik heb geen geld voor de fietsenmaker en het lukt me zelf niet om het te repareren. Ik vergoed je dan in natura.

Contact info van Noalie
Romee · Aalst, Oost-Vlaanderen

Ik ben allesbehalve technisch... ik krijg mijn wasmachine niet meer gerepareerd! Help! Ik heb er een pijpbeurt met slikken voor over, als jij hem aan de praat krijgt!

Contact met Romee
Catelijne · Westerveld, Drenthe
Klus: Reparatie
Beloning: Neuken

Mijn keuken moet op enkele punten opgeknapt en gerepareerd worden. En ik heb daar niet echt geld voor, maar ik ben wel bereid om je te belonen met mijn lichaam!

Contact met Catelijne
Louelle · Maastricht, Limburg

Ik was aan het klussen en heb per ongeluk een kapstok door een stuk muur gestoken - ja, ik ben blond.. Kan iemand die voor mij herstellen?? Mag je daarna mijn borsten betasten..

Contact met Louelle
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.