Blowjob van Arike uit Kaag en Braassem voor verstopte afvoer

Klusjes voor Arike

Arike uit Kaag en Braassem zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zit met een verstopte afvoer en ik krijg die op geen manier schoon. Ik heb er dan ook geen gereedschap voor. Kan iemand mij helpen? Als het opegelost is zal ik je pijpen.
Naam:
Arike
Plaats:
Kaag en Braassem
Klus:
Verstopte afvoer
Regio:
Zuid-Holland
Beloning:
Blowjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Arike:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Betje · Brunssum, Limburg
Beloning: Neuken

Ok, het is niet de meest recente foto van me, maar ik ben niet veel veranderd. Ik upload deze om je te laten zien wat je krijgt wanneer je me komt helpen met wat zware klusjes..

Sexdating met Betje
Anneke · Vaals, Limburg

Ik ben dringend op zoek naar een schoorsteen veger! Maar, let op, die geen geld vraagt voor zijn werk, maar zich door mij in natura in de badkamer laat vergoeden op mijn manier!

Klusjes voor Anneke
Lizzie · Zwartewaterland, Overijssel

Twee lekke banden en twee linkerhanden, maar wel een mond die heel goed beloningen kan geven aan degene die mijn beide banden binnenkort kan komen plakken. Iemand?

Klussen voor Lizzie
Isabelle · Oosterhout, Noord-Brabant
Klus: Reparatie
Beloning: Handjob

Ik zoek een handige man voor een kleine reparatie bij mij thuis. Ik kan helaas niet met geld betalen, maar ik wil je graag met mijn hand verwennen... Als je dat ok vindt..

Sex klus voor Isabelle
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.