Tiemetje uit Tietjerksteradeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een tablet gekocht, maar ik snap er niets van. Kan iemand mij uitleggen hoe die werkt en wat spelletjes installeren? Ik doe mijn vergoeding in natura, want zit krap bij kas.
Contact met LottHoi hoi, ik ben bereid mijn lichaam te geven aan degene die mijn keuken wil betegelen. Ik betaal de tegels, jij doet het werkt en je zorgt ook voor gereedschap en cement. Deal?
Sex klus voor AlykeMijn auto maakt een raar geluid en ik durf er niet meer mee te gaan rijden. Welke handyman kan dit voor mij fixen? Ik betaal je niet met geld, maar met mijn lichaam, ok?
Klussen voor NathalieHet leek me leuk om eens te testen of dit werkt: ik heb een stapel tegels die in mijn bijkeuken gelegd moeten worden. Ik betaal je geen cent, maar ik bied je wel mijn lichaam aan. Is dat OK?
Klussen voor Fien