Blowjob van Tiemetje uit Tietjerksteradeel voor verstopte afvoer

Contact info van Tiemetje

Tiemetje uit Tietjerksteradeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

De afvoer van mijn badkamer wasbak is verstopt. Ik heb een handige man nodig die me wil komen helpen hier. Ik kan je vergoeden met een heerlijke blowjob, als je daar van houdt.
Naam:
Tiemetje
Plaats:
Tietjerksteradeel
Klus:
Verstopte afvoer
Regio:
Friesland
Beloning:
Blowjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Tiemetje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Gioia · Tubbergen, Overijssel

Mijn woonkamer heeft een nieuw parket nodig en ik ben echt niet in staat dat zelf te doen, maar ik wil je wel een beloning in natura geven. Je mag alles met me doen...

Sex date met Gioia
Anne · Rozendaal, Gelderland
Klus: Vertaling
Beloning: Neuken

I need translation help for some important paperwork. French to Dutch... I can\'t pay with money, but I am willing to pay with my body. Only one time, after the work is made.

Sex klus voor Anne
Anneke · Vaals, Limburg

Ik ben dringend op zoek naar een schoorsteen veger! Maar, let op, die geen geld vraagt voor zijn werk, maar zich door mij in natura in de badkamer laat vergoeden op mijn manier!

Klusjes voor Anneke
Karmijn · Dalfsen, Overijssel
Beloning: Neuken

Kan iemand mij helpen om whatsapp op mijn telefoon te installeren? Ik krijg steeds een error. Ik heb niemand die me wil helpen. Als je een lekker vent bent mag je me daarna neuken.

Sex date met Karmijn
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.