Tiemetje uit Tietjerksteradeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zit met een probleem, mijn wasmachine kan het water niet meer kwijt. Ik heb geen geld voor een professional, maar misschien is hier een handige man die mij zou willen helpen?
Meer over ZwaantjeHi, ik ben Anne-Floor, studente en mijn computer is vastgelopen door een update... Als jij het oplost laat ik je met mijn borsten spelen, zoals als je wilt
Contact info van Anne-FloorWie komt mijn tuintje eens aanharken? Dan mag je daarna met mijn borsten spelen. LEt op: heel veel mannen willen met mijn dikke tieten spelen, maar ik sta dat zelden toe!
In natura met AnissaHi... ik ben op zoek naar iemand die een paar weken op mijn kat kan passen, want ik ben de komende tijd voor mijn werk veel onderweg. Is het OK als ik dit vergoed dmv een blowjob met slikken?
Contact info van Titia