Tiemetje uit Tietjerksteradeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Help, ik krijg mijn wasmachine niet meer aan de praat. Ik zie allemaal rare codes, maar heb geen idee wat ik nu moet doen. Ik zit ook een beetje krap bij kas... iemand..?
Contact info van EmelieIk moet een box getimmerd hebben om een open gat in het toilet te verbergen. Het zal wel niet moeilijk zijn, maar ik krijg nog niets eens een spijker recht in het hout..
Klussen voor EstelleIk ben op zoek naar een nieuwe woonruimte in Drenthe. Als jij voor mij de gouden tip hebt zal ik je in natura belonen! Dus voor een persoon, huis of appartement, met garage.
Contact info van AinoaZie je dat? Nee, niet mijn borsten, maar die deur achter mij! Kom je die eens schilderen? Dan kun je daarna wellicht met mijn tietjes spelen. Lijkt me een leuke deal..
Contact met Lis