Blowjob van Tiemetje uit Tietjerksteradeel voor verstopte afvoer

Contact info van Tiemetje

Tiemetje uit Tietjerksteradeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

De afvoer van mijn badkamer wasbak is verstopt. Ik heb een handige man nodig die me wil komen helpen hier. Ik kan je vergoeden met een heerlijke blowjob, als je daar van houdt.
Naam:
Tiemetje
Plaats:
Tietjerksteradeel
Klus:
Verstopte afvoer
Regio:
Friesland
Beloning:
Blowjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Tiemetje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Fijtje · Lelystad, Flevoland

Het lieverd, kom jij mij helpen om mijn huis op de ruimen? Lukt me gewoon niet alleen.. Ben bereid om je er voor te pijpen, inclusief orgasme in mijn mond. Voor een uur helpen.

Contact info van Fijtje
Zinzi · Veendam, Groningen

Is hier iemand met zijn zuigding om een toilet te ontstoppen? Wil jij me uit de brand helpen? Ik kan je niet betalen met geld, maar je mag wel even met mijn tieten spelen.

Contact met Zinzi
Jeltsje · Nieuwegein, Utrecht

Ik neem je mee de douche in op voorwaarde dat jij mijn lekkende douche eerst repareert... Pas als er geen druppels meer uit de buis vallen heb je recht op je exclusieve beloning..

Meer over Jeltsje
Sophie · Borsele, Zeeland
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die mijn bed uit elkaar kan halen en het naar de kelder kan dragen van de 3e verdieping (geen lift!). Inclusief de matras. Kan ik je dan misschien belonen in natura?

Sex klus voor Sophie
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.