Fennetje uit Eemnes zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'computer probleem oplossen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik heb een cavia die ik niet mee kan nemen op vakantie! Wie wil voor hem zorgen gedurende 3 weken? Accepteer je een vergoeding in natura van mij? De foto is recent..
In natura met GeekeHey, ik zou graag een leuk behang op die muur achter me willen hebben, maar ik weet niet hoe ik dat netjes moet doen. Wie helpt me? In ruil voor een fijne vrijpartij met mij..
Contact met FleurtjeIk ben allesbehalve technisch... ik krijg mijn wasmachine niet meer gerepareerd! Help! Ik heb er een pijpbeurt met slikken voor over, als jij hem aan de praat krijgt!
Contact met RomeeIk vertrouw garagisten niet meer, na enkele slechte ervaringen, maar mijn auto heeft wel degelijk een goede beurt nodig... net als ik... welke handyman wil me helpen?
Contact met Cataleya