Fennetje uit Eemnes zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'computer probleem oplossen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Jij schildert voor mij een muur en als ik tevreden ben met het resultaat gaan we samen een douche nemen. Lijkt jou dat wat? Ik heb de verf, maar geen kwasten.
Hulp voor sex met DetjeKan iemand mijn CV controleren en reperaren? Ik heb het heel koud en ik ben gedwongen de elektrische verwarming aan te zetten, wat super duur is! Ik betaal alleen in natura!!
Klusjes voor SavannahIk zit met een lek opgescheept en ik snap niet hoe ik dat moet oplossen. Ik heb geen geld om een klusjesman te betalen, maar ik ben wel bereid om de reparatie in natura te vergoeden.
Hulp voor sex met HielkjeIk zoek iemand met wie ik mijn Spaans kan oefenen, want ik moet binnenkort een examen afleggen, maar het zit me allemaal nog niet zo lekker. Ik betaal in natura, want geen geld :/
Contact met Malou