Borsten betasten van Franka uit Wervik voor goot schoonmaken

Contact info van Franka

Franka uit Wervik zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'goot schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Iemand aanwezig met een ladder? Ik heb 2 meter goot en daar moeten de blaadjes uit. Ik kan het niet zelf. Is het OK als mijn borsten dienen als betaalmiddel?
Naam:
Franka
Plaats:
Wervik
Klus:
Goot schoonmaken
Regio:
West-Vlaanderen
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Franka:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Emmelien · Almere, Flevoland
Beloning: Neuken

Ik heb een nogal groot en zwaar bed dat naar boven gedragen moet worden. Ik kan dat niet alleen... Als je me helpt, testen we het daarna samen uit, is dat een deal?

Sex klus voor Emmelien
Madelien · Aalst, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik heb niet de mogelijkheid om een partij stenen weg te brengen naar de stort, wat wel moet gebeuren. Ze liggen in de voortuin. Ik kan je vergoeden met mijn lichaam.

Klussen voor Madelien
Fien · Epe, Gelderland

Ik vroeg me af of hier iemand rondloopt die een vinyl vloer kan leggen en dat ook zou willen doen bij mij thuis, in ruil voor een vrijpartij met mij... Inclusief anaal

Contact info van Fien
Lea · Westland, Zuid-Holland
Beloning: Neuken

Mijn dak lekt... wie komt mij gratis helpen? Nou ja, gratis... misschien dat mijn foto je een klein idee geeft wat betreft de vergoeding die ik petto heb?

In natura met Lea
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.