Borsten betasten van Franka uit Wervik voor goot schoonmaken

Contact info van Franka

Franka uit Wervik zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'goot schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Iemand aanwezig met een ladder? Ik heb 2 meter goot en daar moeten de blaadjes uit. Ik kan het niet zelf. Is het OK als mijn borsten dienen als betaalmiddel?
Naam:
Franka
Plaats:
Wervik
Klus:
Goot schoonmaken
Regio:
West-Vlaanderen
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Franka:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Rosanne · Geel, Antwerpen
Beloning: Blowjob

Ik snap echt niks van die Ikea handleidingen en ik zet alles altijd verkeerd in elkaar. Dus wie komt mij helpen? In de buurt van Antwerpen graag. Beloning... in natura..

In natura met Rosanne
Aagje · Aarschot, Vlaams-Brabant

Als jij ook eens lekker door mij gepijpt wilt worden moet je eerst een uur lang mijn huis opruimen en het huishouden doen. Is een soort van erotische fantasie van me...

Contact met Aagje
Roxy · Montferland, Gelderland
Beloning: Handjob

Ik ben bang voor electriciteit en dus is het ophangen van een lamp een onmogelijke taak voor mij. Maar als jij dat voor me wilt doen dan zal ik jouw penis een fijne massage geven..

Klusjes voor Roxy
Bregtje · Borger-Odoorn, Drenthe
Beloning: Neuken

Mijn garage vraagt me 300 euros voor een reparatie die volgens mij helemaal niet zo veel kost! Wie o wie doet het voor een complete betaling in natura?

In natura met Bregtje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.