Borsten betasten van Janny uit Voorst voor huisdier verzorgen

In natura met Janny

Janny uit Voorst zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'huisdier verzorgen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik moet een weekendje weg binnenkort en ik zoek iemand die mijn hond eten wil geven op zaterdag en zondag. Ik laat je als beloning met mijn borsten spelen, als je wil..
Naam:
Janny
Plaats:
Voorst
Klus:
Huisdier verzorgen
Regio:
Gelderland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Janny:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Emma · Zevenaar, Gelderland
Klus: Stuccen
Beloning: Neuken

Ik best een keer met je naar bed gaan, als jij mijn woonkamer wil stuccen. Alle 4 de muren. Schilderen kan ik zelf wel. Ik wacht op je reactie..

Klussen voor Emma
Thijsje · Eeklo, Oost-Vlaanderen

Lief milfje zoekt hulp! Ik zoek met spoed een schoorsteenveger en ik ben bereid om je te belonen met mijn lichaam. Ik ben sowieso ruimdenkend en altijd wel in voor een vrijpartij.

Meer over Thijsje
Wyke · Hoogeveen, Drenthe
Beloning: Neuken

Mijn hond heeft een groot gat gemaakt in een van mijn muren en ik vind de offertes echt te duur. Ik vind het echter geen probleem in de klus in natura te vergoeden..

Contact info van Wyke
Bindi · Lier, Antwerpen
Klus: Zaag klus

Ik woon in een klein appartement en ik moet een paar plinten om maat zagen. Ik heb geen zaag... Wie kan dat voor me doen? Is het OK als ik je met mijn borsten laat spelen als vergoeding?

Sexdating met Bindi
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.