Eleonora uit Borger-Odoorn zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'kachel schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Wie kan me helpen met mijn verhuizing? Ik woon bij mijn ouders, maar ik ga op kot. Ik heb geen geld, maar wel wat je op de foto ziet... is dat ook goed als vergoeding?
Sexdating met SofiaIs er iemand die voor mij af en toe taxi wil spelen? Ik heb nog geen rijbewijs en ook niet het geld er voor. Let wel op: ik vergoed de ritten alleen in natura!
Sex klus voor WillemkeIk zoek een handige Harry die mijn beschadigde muur kan herstellen. Ik kan echter niet met geld betalen, maar wel met mijn lichaam, als je dat okay vindt..
In natura met DavinaAlle loodgieters lijken opeens bezet en mijn CV moet nodig nagekeken en schoongemaakt worden. Ik heb het koud... Kan iemand dit voor mij komen doen? Zo snel mogelijk?
Sex date met Jacolien