Hilje uit Sluis zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'onkruid wieden'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben allergisch voor as, maar mijn kachel moet schoongemaakt worden. Dus als iemand mij daarmee kan helpen wil ik je wel een keertje lekker aftrekken..
Hulp voor sex met EleonoraIemand die een beetje kan behangen en het juiste materiaal daarvoor heeft? En iemand die het gratis voor me wil doen, in ruil voor een lekkere vrijpartij na afloop?
Contact met GerrigjeMijn garage vraagt me 300 euros voor een reparatie die volgens mij helemaal niet zo veel kost! Wie o wie doet het voor een complete betaling in natura?
In natura met BregtjeIemand die een deuk in een gipsmuur kan herstellen? Volgens mij is dat zo gebeurd. Ik ben er echter te onhandig voor. Kan ik je daarna een moment met mijn borsten aanbieden?
Contact info van Danytha