Anna-Marije uit Emmen zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'meubel dragen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik vindt het concept van deze site heel gaaf en ik wil graag meedoen :)) Ik bied als klusje aan het schoonmaken van mijn badkamer en als die glimt kom je bij mij op bed liggen ;)
Contact met FrekeIk zoek iemand die mijn bed uit elkaar kan halen en het naar de kelder kan dragen van de 3e verdieping (geen lift!). Inclusief de matras. Kan ik je dan misschien belonen in natura?
Sex klus voor SophieIk mag van de dokter niet meer tillen, maar ik moet mijn garage wat opruimen om mijn auto erin te kunnen zetten. Wie kan mij helpen? Een beloning in natura zal voor jou zijn.
Contact info van MarianneDit is wat ik je kan bieden in ruil voor een muur van 2m50 bij 3m die helemaal gestuced moet worden. Geen idee hoe lang dat duurt, maar als het klaar is ben ik even helemaal van jou ;)
Klussen voor Lieke