Annika uit Noordenveld zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'huisdier verzorgen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hey, ik heb een klein tuintje met gras en geen grasmaaier. Wie kan me helpen? Het gras is vrij hoog. Ik heb geen geld om je te betalen, maar ik wil je na afloop wel aftrekken.
Sexdating met JoukjeHet lieverd, kom jij mij helpen om mijn huis op de ruimen? Lukt me gewoon niet alleen.. Ben bereid om je er voor te pijpen, inclusief orgasme in mijn mond. Voor een uur helpen.
Contact info van FijtjeDeze pussy is voor jou, lekker ding... als jij die muur achter me helemaal vlak weet te stuccen! Spiegelgladde muur = spiegelgladde poes helemaal voor jou!
Sex klus voor HayleyIk heb een blowjob over voor degene de mijn ratelende verwarming kan repareren. Ik word namelijk helemaal gek van dat getik en in de garage vragen ze er 150 euro voor :(((
Meer over Pien