Aylin uit Borger-Odoorn zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben oud en stijf en ik heb een vaatwasser, wasmachine en droger die ik naar een andere plek moet verhuizen. Ik heb geen geld, maar wel een lekker rijp lijf..
Sex klus voor JokeIK ben op zoek naar een beokhouder om mijn papieren te doen, want ik snap er echt helemaal niks van! Mijn voorwaarde is alleen dat ik slechts in natura betaal!!
Klussen voor LentheIk word over een tijdje geopereerd en ik zoek iemand die gedurende 3 weken op mijn hond kan passen. Ik heb geen geld voor een vergoeding, maar ik bied mezelf aan, zoveel als je wilt.
In natura met ChantalJij daar... kun jij een beetje schilderen? Kom dan eens bij mij deze muur achter mij wit schilderen. Ik betaal alleen maar met een blowjob. Met slikken als je mooi verft ;-)
Contact info van Sophie