Aylin uit Borger-Odoorn zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een enorme berg kleding die gestreken moeten worden en ik heb er gewoon geen zin in. Als jij het van me wilt overnemen, gaan we samen eens lekker vrijen.
Contact info van MeganHet is een beetje stom, maar ik heb hoogtevrees en kan het kapotte peertje in mijn hoge woonkamer niet vervangen :( Maar als jij het doet wil ik je wel eens aftrekken, hoor..
Meer over LieselotIemand aanwezig met een ladder? Ik heb 2 meter goot en daar moeten de blaadjes uit. Ik kan het niet zelf. Is het OK als mijn borsten dienen als betaalmiddel?
Contact info van FrankaIk heb twee poezen die 4 dagen lang gevoerd moeten worden ivm een zakenreis. Je hoeft maar twee keer langs te komen. En een derde keer om met mijn borsten te komen spelen.
In natura met Vivian