Celina uit Valkenburg aan de Geul zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'vaatwasser repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een muur van 2 bij 2,5 meter die geschilderd moet worden en ik heb geen materiaal en ook geen zin om dat te doen. Help jij me? Dan mag je mijn borsten voelen!
Klusjes voor LeoniekeZie je dat? Nee, niet mijn borsten, maar die deur achter mij! Kom je die eens schilderen? Dan kun je daarna wellicht met mijn tietjes spelen. Lijkt me een leuke deal..
Contact met LisIk vroeg me af of hier iemand rondloopt die een vinyl vloer kan leggen en dat ook zou willen doen bij mij thuis, in ruil voor een vrijpartij met mij... Inclusief anaal
Contact info van FienIk schat dat het zo\'n drie uur werk is om een vinyl vloer te leggen, wat me normaal gesproken een hoop geld zou kosten, maar ik zit nogal krap en betaal dus met seks.
Sex klus voor Magdalena