Neuken met Celina uit Valkenburg aan de Geul voor vaatwasser repareren

Sexdating met Celina

Celina uit Valkenburg aan de Geul zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'vaatwasser repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn vaatwasser doet ht niet meer en er is gewoon niemand beschikbaar die mij uit de brand kan of wil helpen! Dna doe ik het maar op deze manier! Repatie = seks met mij
Naam:
Celina
Plaats:
Valkenburg aan de Geul
Klus:
Vaatwasser repareren
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Celina:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Reijertje · Ronse, Oost-Vlaanderen

Ik heb een klein beetje hulkp nodig bij een belasting declaratie en ik zou je mijn borsten aan willen bieden als vergoeding. Je mag ze masseren en likken, na afloop uiteraard!

In natura met Reijertje
Yvke · Het Bildt, Friesland

Ik heb lang getwijfeld of ik dit moest doen, maar waarom ook niet. Niemand anders wil me helpen een lamp op te hangen. Ik schijn lekkere borsten te hebben dus ik dacht 1+1=...

Hulp voor sex met Yvke
Zwaantje · Scherpenheuvel-Zichem, Vlaams-Brabant
Beloning: Neuken

Zou iemand mij kunnen helpen bij het ophangen van een grote kristallen kroonluchter? Het lukt me nooit zelf... Ik zal je belonen in natura. Of met geld als je dat liever hebt :/

Klusjes voor Zwaantje
Leentje · Menaldumadeel , Friesland
Beloning: Neuken

Zou iemand mij kunnen helpen met mijn verhuizing binnenkort? Ik ga in een appartement wonen en ik zoek iemand met een bestelbusjes voor een paar ritjes op en neer..

Klussen voor Leentje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.