Ellinoor uit Hamont-Achel zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'terras schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben op zoek naar een man die mijn administratie op orde kan brengen. Ik heb helaas geen geld voor boekhouder, dus ik kan je alleen maar in natura betalen. All the way
Sex klus voor AilyIk vroeg me af of iemand hier mijn oven wil komen schoonmaken. Ik kan je er niet voor betalen met geld, maar misschien met mijn kleine tietjes? Of wil je nog meer..?
Sex date met MarjolijnIk zoek iemand die drie weken op mijn poes kan passen. Ik heb geen geld voor een vergoeding, maar het leek me leuk om je dan in natura te belonen :) Wat vind jij daarvan?
Sexdating met KarolienZie je dat? Nee, niet mijn borsten, maar die deur achter mij! Kom je die eens schilderen? Dan kun je daarna wellicht met mijn tietjes spelen. Lijkt me een leuke deal..
Contact met Lis