Evelyn uit Terneuzen zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'printer repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Lieve man gezocht die mijn tuintje wil komen doen, want ik kan er nauwelijks meer doorheen lopen vanwege het onkruid. Ik wil je graag vergoeden met seks, want ik heb geen geld meer.
Sex klus voor LexiIk heb een heel mooie kraan gekocht, maar geen idee hoe ik die moet installeren. Is er een lekkere vent die mij daar bij kan helpen? Dan help ik jou ook op mijn manier.
Sex date met PleunieMijn regengoot is verstopt en ik weet niet hoe ik dat moet oplossen. Ik heb geen geld voor een professional. Die hebben ook geen tijd. Dus ik bied mijn lichaam aan aan wie mij helpt.
In natura met KayleighWie kan een weekendje voor mijn hond zorgen? Ik wil je er niet voor betalen mt geld, maar wel met een heerlijke blowjob, inclusief klaarkomen in mijn mond... Deal?
Sex date met Carien