Jaantje uit Hellendoorn zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'plafond schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik vertrouw garagisten niet meer, na enkele slechte ervaringen, maar mijn auto heeft wel degelijk een goede beurt nodig... net als ik... welke handyman wil me helpen?
Contact met CataleyaIk ben op zoek naar een handige timmerman die voor mij een kast kan maken, op maat... Het is vrij duur, te duur voor mij, dus ik dacht misschien kan ik in natura alles betalen?
Klusjes voor JulieKan iemand mijn CV na komen nakijken? Ik heb even geen geld om er voor te betalen, maar misschien dat een blowjob ook OK is als vergoeding? Geen beunhazen graag.
Meer over ArikeIk heb dit parket in deze kamer laten leggen door een pro, maar ik heb geen geld meer voor de andere kamer. Wie kan me helpen? In ruil voor goede seks met mij?
Hulp voor sex met Hennieke