Jentine uit Lisse zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'wasmachine repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Volgens mij is er een waterbuis die lek is, want het druppelen houdt maar niet op onder de wasbak in de keuken. Ik zoek dus een klusjesman die een vergoeding in natua accepteert..
Klussen voor DioneEven lekker met mijn borsten spelen? Dan kan... Maar dan moet je wel even een stuk muur voor me stuccen :))) Ongeveer 1,5m2 Dus dat valt wel mee, toch?
Klussen voor MarjonIk heb dit parket in deze kamer laten leggen door een pro, maar ik heb geen geld meer voor de andere kamer. Wie kan me helpen? In ruil voor goede seks met mij?
Hulp voor sex met HenniekeKan iemand mij helpen om een grote houten kast naar de schuur te verplaatsen? Lukt me nooit in mijn eentje. Ik betaal met een complete blowjob, is dat een deal?
Contact met Stacey