Joke uit Hasselt zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'huisdier verzorgen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Beetje lullig om het hier te posten, maar ik heb hulp nodig om mijn droger naar de overloop te tillen. Ik laat je daarna met mijn blote borsten spelen als beloning.
Contact info van LaukeIk ben per direct op zoek naar iemand die een klein probleem met mijn auto op kan lossen. Er rammelt iets... Geen geld voor de garage, dus ook niet voor jou, maar wel een lichaam..
Hulp voor sex met MaartjeIk heb de komende tijd af en toe een lift nodig naar mijn nieuwe job. (8km) Ik heb niet zo veel geld, dus mijn idee is dat ik je elke keer aftrek wanneer je me rijdt.
Sex date met MaamkeEven lekker met mijn borsten spelen? Dan kan... Maar dan moet je wel even een stuk muur voor me stuccen :))) Ongeveer 1,5m2 Dus dat valt wel mee, toch?
Klussen voor Marjon