Marjan uit Ouderkerk zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'massage'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik vroeg me af of iemand hier mijn oven wil komen schoonmaken. Ik kan je er niet voor betalen met geld, maar misschien met mijn kleine tietjes? Of wil je nog meer..?
Sex date met MarjolijnIk heb een lekkende kraan en al twee monteurs gehad die me hebben opgelicht. Ik heb geen geld meer, dus ik bied je mijn lichaam aan, als je het weet te fixen.
Meer over RietjeWil jij een keer met mij in bad gaan? Dan nodig ik je eerst uit om mijn terras schoon te maken en dan gaan we samen lekker in bad. Is dat een goede deal?
Hulp voor sex met ToosWat als jij mij kwam helpen de tuin te doen en ik kleedde me zoals op de foto? Ik denk dat we het wel eens kunnen worden over de vergoeding voor je werk, toch?
In natura met Martine