Neuken met Petertje uit Texel voor kraan monteren

Contact info van Petertje

Petertje uit Texel zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb echt geen verstand van technische dingen, maar ik heb in mijn keuken toch echt een kraan nodig. Iwe kan mij helpen in ruil voor echte seks met mij voor 1 keer?
Naam:
Petertje
Plaats:
Texel
Klus:
Kraan monteren
Regio:
Noord-Holland
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Petertje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Wouke · Eemsmond, Groningen
Beloning: Neuken

Ik heb een hernia gehad en ik kan een grote kast niet verplaatsen, dus ik zoek een of twee sterke mannen die hem naar een andere kamer willen dragen. Ik vergoed in natura.

Sexdating met Wouke
Bregje · Veendam, Groningen

Zin om all the way te gaan met mij? Ik ben lekker mollig en ik opn al mijn gaatjes voor je, mits je mij eerst helpt om mijn zwembad op te zetten in de tuin. Is 2 uurtjes werk.

Sex date met Bregje
Hilligje · Ferwerderadeel, Friesland
Beloning: Neuken

Ik ben op zoek naar iemand die het behang uit mijn keuken weg kan halen, want ik wil er iets anders voor in de plaats doen. Ik heb geen geld, ik vergoed alleen in natura.

Sexdating met Hilligje
Hennieke · Leuven, Vlaams-Brabant
Beloning: Neuken

Hoi hoi, ik sta al een tijdje droog en deze site leek me erg leuk qua concept! Mijn klusje is om mijn tuin te komen harken en daarna... je beloning in mijn slaapkamer :))

Contact met Hennieke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.