Rosalien uit Turnhout zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'webcam installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Het leek me leuk om het eens op deze manier te doen: jij polijst al mijn parket en ik wacht op je in bed voor je beloning. Zo lang als je wilt, maar pas als alles klaar is..
Klussen voor AmaiaIk neem je mee de douche in op voorwaarde dat jij mijn lekkende douche eerst repareert... Pas als er geen druppels meer uit de buis vallen heb je recht op je exclusieve beloning..
Meer over JeltsjeIk hou van shoppen en van mooie kleren, maar mijn spaarpotje is nogal leeg... Ik zoek dus iemand die mij geld zou kunnen lenen en als rente een handjob accepteert :)
Sex klus voor MiekeIk heb een blowjob over voor degene de mijn ratelende verwarming kan repareren. Ik word namelijk helemaal gek van dat getik en in de garage vragen ze er 150 euro voor :(((
Meer over Pien