Tialda uit Hoogeveen zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'afval weggooien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb het in de rug en ik kan mijn tuintje niet meer maaien. Dus ik zoek iemand die dat voor me kan doen en die daar een blowjob van mij in ruil voor wil krijgen.
Sexdating met LeuntjeHelp help, ik zoek een schoorsteenveger! Ze zijn allemaal overboekt of te duur voor mij. Ik heb sowieso geen geld, maar misschien dat mijn foto je op een idee brengt qua betaling?
Contact met JasperijntjeIk heb hoogtevrees en een plafond van 3m20 hoogte. Ik heb ook geen ladder en er moet en nieuw peertje in één van de lampen... Doe jij dat voor me in ruil voor het betasten van mijn tietjes?
Sexdating met AnneriekeIk zou grag hulp willen bij het schilderen van mijn slaapkamer, want ik heb ene hekel aan witte muren. Ik betaal alleen maar in natura! Wegens geldgebrek..
Sex date met Liz