Neuken met Tiffany uit Almere voor parket leggen

Meer over Tiffany

Tiffany uit Almere zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'parket leggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Is hier iemand in de zaal die bij mij thuis een parket vloer kan komen leggen? Ik heb het parket hier al liggen, maar ik heb geen gereedschap. Beloning in natura is ok..?
Naam:
Tiffany
Plaats:
Almere
Klus:
Parket leggen
Regio:
Flevoland
Beloning:
Neuken
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Tiffany:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Geesje · Izegem, West-Vlaanderen

Hoi hoi... ik heb een lekkende douche... Elke keer water op de grond... Word er gek van! En geen geld voor loodgieter... Dussss... Iemand wil mij helpen in ruil voor douche samen met mij?

Klussen voor Geesje
Neeltje · Appingedam, Groningen
Beloning: Neuken

Ik ben ten einde raad! Mijn dak lekt nog steeds en ik heb geen geld meer voor klusjesmannen. Ik ben daarom bereid te betalen in natura. Maar alleen NA de reparatie!

Hulp voor sex met Neeltje
Annichje · Scherpenheuvel-Zichem, Vlaams-Brabant
Beloning: Blowjob

Ik word cam girl, maar ik krijg mijn cam niet aan de praat, dus ik zoek een handige man die dat voor mij kan en wil doen. In ruil voor een blowjob misschien?

Klussen voor Annichje
Stacy · Maastricht, Limburg
Beloning: Neuken

Ik heb een kapotte wasmachine en ook al heel lang geen goede sex meer gehad. Als we dat nu eens konden combineren? Stuur je me even een fotootje van je?

In natura met Stacy
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.