Neuken met Zwaantje uit Deinze voor goot schoonmaken

Contact info van Zwaantje

Zwaantje uit Deinze zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'goot schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Zou iemand zo vriendelijk willen zijn om de afvoergoot van mijn huis te ontdoen van alle bladeren? Ik heb geen geld om je te betalen, maar ik bied je mijn lichaam voor een uur aan.
Naam:
Zwaantje
Plaats:
Deinze
Klus:
Goot schoonmaken
Regio:
Oost-Vlaanderen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
2 uur
Leg hier contact met Zwaantje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Hennieke · Menen, West-Vlaanderen

Ik heb dit parket in deze kamer laten leggen door een pro, maar ik heb geen geld meer voor de andere kamer. Wie kan me helpen? In ruil voor goede seks met mij?

Hulp voor sex met Hennieke
Tanneke · Zaltbommel, Gelderland
Beloning: Triootje

Wij zijn een bi/lesbisch koppel en we zoeken iemand die voor onze hond kan zorgen voor een weekje. We willen je graag belonen met een triootje na afloop van onze vakantie.

Sex klus voor Tanneke
Elcke · Onderbanken, Limburg
Beloning: Neuken

Ik ben een echte nitwit wat betreft techniek en ik heb nu eindelijk een echte smrt TV gekocht, maar ik krijg geen beeld. Ik ontvang niets. Wie kan mij helpen, in ruil voor seks?

Sexdating met Elcke
Brechtsje · Leusden, Utrecht
Beloning: Neuken

Ik zoek in de omgeving Utrecht een nieuwe woonruimte, als gevolg van een stuk gelopen relatie. De gouden tip belooon ik in natura. Een uur vrijen met mij.

Hulp voor sex met Brechtsje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.