Neuken met Sophie uit Roeselare voor behang plakken

Contact info van Sophie

Sophie uit Roeselare zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik wil mijn salon graag opnieuw behangen, maar ik heb echt twee linkerhanden. Geen idee hoe ik dat moet doen en ik heb geen geld om een bedrijf in te huren :/
Naam:
Sophie
Plaats:
Roeselare
Klus:
Behang plakken
Regio:
West-Vlaanderen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Sophie:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Jaantje · Hellendoorn, Overijssel
Beloning: Neuken

20m2 plafond moet bij mij thuis geschilderd worden en dat ga ik echt niet zelf doen! Jij mag dat voor mij doen terwijl ik op jou wacht in mijn bed, voor je beloning..

Contact met Jaantje
Febe · Tienen, Vlaams-Brabant

Ik snap niks van mijn nieuw TV, ik krijg geen beeld. Wie komt mij helpen? Als je me uit de brand helpt zal ik je heerlijk pijpen. Maar wel alleen als mijn TV het doet!

Sex klus voor Febe
Willemke · Waalwijk, Noord-Brabant
Beloning: Blowjob

Is er iemand die voor mij af en toe taxi wil spelen? Ik heb nog geen rijbewijs en ook niet het geld er voor. Let wel op: ik vergoed de ritten alleen in natura!

Sex klus voor Willemke
Geertruida · Waterland, Noord-Holland
Beloning: Handjob

Ik vind het echt heel erg dat ik het niet kan, maar ik ben bang om te vallen en om mezelf te elektrocuteren, dus als jij mijn lamp ophangt trek ik je eens lekker af.

In natura met Geertruida
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.