Neuken met Sophie uit Roeselare voor behang plakken

Contact info van Sophie

Sophie uit Roeselare zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik wil mijn salon graag opnieuw behangen, maar ik heb echt twee linkerhanden. Geen idee hoe ik dat moet doen en ik heb geen geld om een bedrijf in te huren :/
Naam:
Sophie
Plaats:
Roeselare
Klus:
Behang plakken
Regio:
West-Vlaanderen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Sophie:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Jobje · Nijmegen, Gelderland

Mijn slaapkamer moet helemaal opgeknapt worden en ook ik kan wel weer eens een goede beurt gebruiken.. Hebben we een deal? Neem even contact met me op voor de details.

Hulp voor sex met Jobje
Franka · Wervik, West-Vlaanderen

Iemand aanwezig met een ladder? Ik heb 2 meter goot en daar moeten de blaadjes uit. Ik kan het niet zelf. Is het OK als mijn borsten dienen als betaalmiddel?

Contact info van Franka
Beatrijs · Almelo, Overijssel
Klus: Massage
Beloning: Blowjob

Ik wil een volledige massage krijgen, met olie en al en in ruil voor jouw service ben ik bereid om je een echte blowjob te geven met een spetterend einde...

Sex klus voor Beatrijs
Sylke · Gorinchem, Zuid-Holland

Ik zoek een loodgieter die in een lege WC ruimte een toilet kan installeren. Ik heb geen geld voor de werkzaamheden, maar ik heb wel een lichaam waar je je mee mag vermaken.

Klussen voor Sylke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.