Sophie uit Roeselare zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ga op kamers en ik zoek iemand die me kan helpen met de verhuizing. Ik heb helaas geen geld om te betalen, maar ik kan het wel in natura doen, als je dat goed vindt.
In natura met Anne-WiekeIs er iemand die voor mij af en toe taxi wil spelen? Ik heb nog geen rijbewijs en ook niet het geld er voor. Let wel op: ik vergoed de ritten alleen in natura!
Sex klus voor WillemkeDit is wat je krijgt als je mij uit de brand komt helpen. Ik heb iets flink laten verbranden en flink laten aankoeken in de oven en ik krijg het niet schoon... Help !
Sex date met ClazinaIk heb een wat vervelende klus en niet de mogelijkheid het zelf te doen en ook niet het geld voor een pro... ALs jij mijn terras schoon wet te maken, ben ik 1 uur lang van jou.
Contact met Marjon