Sophie uit Roeselare zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik snap helemaal niks van een Ikea buffet, hoe ik die in elkaar moet zetten en ik heb geen vent om me er mee te helpen. Daarom zoek ik hier iemand die langs kan komen..
In natura met EllanoorIk heb last van mijn rug en mijn tuin moet echt gedaan worden. Is er iemand die mij kan helpen met maaien en snoeien? De beloning.... ben ik... voor een uur lang..
Contact met SaskeIk wil je best wel een keer afzuigen tot het einde, maar dan wil ik wel dat je een plafond voor me schildert. Let op: zonder strepen! Mij lukt het gewoon niet.
Sex date met EllemeikeIk heb een haag waar een stuk van af moet, maar ik ben niet zo fan van ladders en hoogtes, dus ik zoek iemand die me kan helpen en wie ik kan belonen met een blowjob.
Klusjes voor Tiemetje