Fieneke uit West Maas en Waal zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'elektra aanleggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een plas water onder mijn badkuip, waar ik niet goed van word... Fix jij het ? Dan gaan we daarna samen in bad, zodat ik je terug kan betalen.
Contact met TonkeIk ben dringend op zoek naar een schoorsteen veger! Maar, let op, die geen geld vraagt voor zijn werk, maar zich door mij in natura in de badkamer laat vergoeden op mijn manier!
Klusjes voor AnnekeIk ben op zoek naar een handige timmerman die voor mij een kast kan maken, op maat... Het is vrij duur, te duur voor mij, dus ik dacht misschien kan ik in natura alles betalen?
Klusjes voor JulieIk zoek iemand die mij wil helpen met scheikunde. Mijn cijfer moet omhoog! Ik heb geen geld om je te betalen, maar je mag wel aan me zitten.... Als je dat fijn vindt ;)
Hulp voor sex met Annika