Fieneke uit West Maas en Waal zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'elektra aanleggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

OK, ik heb dus een paar Ikea meubels gekocht en ik heb twee linkerhanden. Mijn talent zit meer in tussen mijn lippen. Begrijp je wat ik bedoel? Hebben we een deal?
Klussen voor MelisaIk ben op zoek naar een man die een kraan kan installeren bij mij thuis en daar geen geld voor vraagt maar als beloning een potje wil vrijen met mij, alleenstaande jonge moeder.
Klusjes voor ElineIk ben op zoek naar iemand die professionnele massage kan geven. Stevige massages, maar ook sensueel. Met massage olie graag en mijn complete lichaam, alstublieft..
Sex klus voor MarjanIk heb het in de rug en het lukt me nooit om een grote, dikke matras naar de eerste etage te dragen. Hij staat in de gang, maar ik heb echt hulp nodig!
Hulp voor sex met Ninouk