Fieneke uit West Maas en Waal zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'elektra aanleggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hey hoi! Ik loop ene beetje vast met mijn Windows PC en ik heb dringend hulp nodig van een computer nerd. Natuurlijk heb ik een gepaste beloning voor degene die mij helpt..!
In natura met StacyIk heb pijn in mijn rug en in mijn schouders. Al maanden lang. Ik ben op zoek naar een masseur die mij wil komen masseren bij mij thuis. Een uurtje is al voldoende.
Meer over HiljeIemand die een beetje kan behangen en het juiste materiaal daarvoor heeft? En iemand die het gratis voor me wil doen, in ruil voor een lekkere vrijpartij na afloop?
Contact met GerrigjeIk zit echt met een rot probleem: lekkage! Ik heb een emmer in de woonkamer gezet want het komt dwars door het dak. Wie kan mij - arme studente - helpen? In ruil voor een vrijpartij?
In natura met Jimke