Foske uit Vianen zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'terras installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Heren, ik zoek per direct een masseur, voor mij. Niet dat ik pijn heb, maar ik heb heel veel zin in een sensuele massage die eventueel uit kan lopen op... ;-)
Contact met MarjanDegene die het behang van mijn woonkamer weg kan halen zonder een spoortje achter te laten mag met mij naar bed. Ik doe dit gedeeltelijk uit armoede en gedeeltelijk omdat ik erg van seks houd..
Klusjes voor YmkeBen op zoek naar een man die een grote eikenhouten kast kan verhuizen van Rotterdam naar Antwerpen en die daarvoor een beloning in natura van mij voor wil krijgen.
Contact info van MadeleineIk ben bereid om je te verwennen met mijn hand als je mij gratis bijles wilt geven. Ik heb wat moeite met scheikunde... Dus als hier iemand is die me wil helpen...?
Contact met Geke