Irene uit Zeewolde zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'objecten transporteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn werkster is ziek en ik zoek iemand die mijn huis wil stofzuigen. Het leek me leuk om een keer niet met geld te betalen, maar met iets veel originelers... Wat denk je?
Contact info van ElckeHoi hoi... ik heb een lekkende douche... Elke keer water op de grond... Word er gek van! En geen geld voor loodgieter... Dussss... Iemand wil mij helpen in ruil voor douche samen met mij?
Klussen voor GeesjeIk ben Turkse en ik heb nodig vertaling van document. Geen geld voor vertaling. Ik betalen met liefde als je willen vertalen van 2 papieren voor mij. Ok?
Hulp voor sex met SerapIk heb een hernia gehad en ik kan een grote kast niet verplaatsen, dus ik zoek een of twee sterke mannen die hem naar een andere kamer willen dragen. Ik vergoed in natura.
Sexdating met Wouke