Babette uit Heerlen zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'tuin doen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

De afvoer van mijn badkamer wasbak is verstopt. Ik heb een handige man nodig die me wil komen helpen hier. Ik kan je vergoeden met een heerlijke blowjob, als je daar van houdt.
Contact info van TiemetjeIK ben op zoek naar een beokhouder om mijn papieren te doen, want ik snap er echt helemaal niks van! Mijn voorwaarde is alleen dat ik slechts in natura betaal!!
Klussen voor LentheOp 3 meter hoogte hangt in mijn tuin een tak van 15cm doorsnee die er af moet. Ik kan dat niet alleen. Zou je mij daarbij kunnen helpen? In ruil voor een verwennerij met mijn hand?
Sex klus voor LuanaIk zoek iemand die een trapje heeft en een peertje voor me kan vervangen in de gang. Ik wil je dan daarvoor belonen met mijn borsten, die nogal gewild zijn bij mannen ;-)
Hulp voor sex met Dycke