Miek uit Zandvoort zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik heb een lekkage, vanwege een gebroken dakpan. En ik ga dus echt niet zelf het dak op. Ook heb ik geen geld voor een pro. Misschien wil iemand me helpen in ruil voor een blowjob?
Hulp voor sex met MichelleMijn bed moet een etage naar beneden en dat lukt mij nooit alleen. Als je mij helpt en het staat er, kunnen we het meteen testen, bij wijze van beloning voor je hulp..
Sexdating met GerjanneIk heb een lekkende dakgoot en echt geen idee hoe ik die moet reparen (heb sowieso hoogtevrees) en ik kan niemand vinden die tijd heeft. Iemand hier misschien in ruil voor seks?
Contact info van LisetteMijn verwarmings monteur is helaas met pensioen en ik kan geen nieuwe vinden die het voor een gelijk tarief doet. Daarom bied ik hier mijn lichaam aan in ruil voor hulp.
Sexdating met Pleuntje