Mienke uit Dendermonde zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'muur schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn terras is grijs-groen en moet dringned schoongemaakt worden. Ik kan echter niemand daar voor vinden. Als jij dat voor mij wilt don ben ik best bereid om je in natura te vergoeden..
Sexdating met DieckeZou iemand voor mij een klerenkast naar de eerste verdieping kunnen tillen? Mag ik je daar voor dan beloning met orale seks? Ik heb namelijk geen geld voor een betaling.
Meer over JeanneHeren, ik heb een lek in mijn badkamer en het leek me nu leuk om de reparatie te belonen met een gezamenlijke douche... Dus geen vergoeding in euros maar puur in natura... Wat vind je daarvan?
Sexdating met MarijtjeIk snap echt niks van die Ikea handleidingen en ik zet alles altijd verkeerd in elkaar. Dus wie komt mij helpen? In de buurt van Antwerpen graag. Beloning... in natura..
In natura met Rosanne