Samen in bad gaan met Mienke uit Dendermonde voor muur schilderen

Contact met Mienke

Mienke uit Dendermonde zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'muur schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben Mienke en ik ben bereid om met jou een sexy douche te nemen als je mijn badkamer muur kunt schilderen, boven de tegels. Er zitten rare vlekken op die ik wit wil hebben.
Naam:
Mienke
Plaats:
Dendermonde
Klus:
Muur schilderen
Regio:
Oost-Vlaanderen
Beloning:
Samen in bad gaan
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Mienke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Keet · Dinkelland, Overijssel

In mijn schuur is de afvoer van een wasbak verstopt en ik weet niet goed hoe ik dat moet oplossen. Als jij me kunt helpen mag je mijn blote borsten aanraken, zoenen en likken..

Meer over Keet
Irene · Zeewolde, Flevoland

Ik ben niet de jongste meer en ik heb een aantal zware objecten in mijn garage die echt naar de milieustraat moeten. Ik bied je een uur seks aan in ruil voor deze klus..

Sexdating met Irene
Janieke · Marum, Groningen
Klus: Massage
Beloning: Neuken

Ben jij een jonge, sterke en sensuele man die van masseren houdt? Dan wil ik contact met jou... Ik heb pijn in mijn schouders en zoek een masseur die geen grenzen kent...

Contact met Janieke
Ninouk · Leeuwarderadeel, Friesland
Beloning: Blowjob

Ik heb het in de rug en het lukt me nooit om een grote, dikke matras naar de eerste etage te dragen. Hij staat in de gang, maar ik heb echt hulp nodig!

Hulp voor sex met Ninouk
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.