Maasje uit Nijmegen zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'auto reparatie'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben op zoek naar een man die mijn administratie op orde kan brengen. Ik heb helaas geen geld voor boekhouder, dus ik kan je alleen maar in natura betalen. All the way
Sex klus voor AilyIk heb een beetje wild staan te dansen in mijn slaapkamer en per ongeluk een grote vlek gemaakt op de muur. Ik zoek hulp bij het verwijderen daarvan... In ruil voor iets lekkers..
Contact info van AnnabelleIk heb echt geen verstand van technische dingen, maar ik heb in mijn keuken toch echt een kraan nodig. Iwe kan mij helpen in ruil voor echte seks met mij voor 1 keer?
Contact info van PetertjeKan iemand mij helpen met het installeren van Windows 11. Niet alle programma\'s werken zoals voorheen. Ik kan je dan belonen met iets lekker :/
Hulp voor sex met Lianne