Maasje uit Nijmegen zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'auto reparatie'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hi, ik heb een paar dressings op het oog bij Ikea en geen mogelijkheid om die te transporteren en op te bouwen... Ik ben nogal onhandig, maar niet in bed... snap je?
In natura met MilouWe willen graga pizza's bakken, maar onze oven is echt te smerig voor woorden. Als jij hem schoonmaakt, mag je een uurtje met ons tweetjes doorbrengen, ter compensatie..
Sex date met AnnemiekWie wil er bij mij elektra aanleggen in ruil voor een vrijpartij zonder limieten? Ik heb geen geld voor een elektricien, maar ik zit hier dus wel even in het donker..
Hulp voor sex met SusannaIn de badkamer moet een nieuwe kraan komen, omdat de oude beschadigd is. Als je dat voor mij wil doen, ben ik bereid om je af te trekken tot je klaarkomt.
In natura met Iemke