Maasje uit Nijmegen zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'auto reparatie'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hi... ik ben op zoek naar iemand die een paar weken op mijn kat kan passen, want ik ben de komende tijd voor mijn werk veel onderweg. Is het OK als ik dit vergoed dmv een blowjob met slikken?
Contact info van TitiaIk zoek iemand die een stukje muur voor mij kan komen stuccen. Ik bem bereid om je er voor af te trekken, want ik heb geen geld om je te kunnen betalen.
Contact info van MijkeIk moet een box getimmerd hebben om een open gat in het toilet te verbergen. Het zal wel niet moeilijk zijn, maar ik krijg nog niets eens een spijker recht in het hout..
Klussen voor EstelleMijn tuin heeft een grote beurt nodig en ik moet je toegeven... ik ook ;) Zou je het leuk vinden om me met beiden te helpen? Eerst de achtertuin en daarna mijn 'tuintje'?
Contact met Lonne