Annegien uit Slochteren zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'computer probleem oplossen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Voor de vakantie zoek ik iemand die op mijn hond wil passen voor twee weken. Het is een heel lieve Deense Dog. Is het ok als ik je in natura betaal? Met seks dus?
Contact info van MaartjeIk ben allesbehalve technisch... ik krijg mijn wasmachine niet meer gerepareerd! Help! Ik heb er een pijpbeurt met slikken voor over, als jij hem aan de praat krijgt!
Contact met RomeeMijn zoon van 10 heeft veel moeite op school met zijn huiswerk en ik zoek een huiswerk begeleider... Ik kan helaas niet met geld betalen en zal het met mijn lichaam doen.
Hulp voor sex met FreyaIk begin een beetje achter te lopen bij scheikunde op school, dus ik zou graag iemand willen ontmoeten die me wat dingen uit kan leggen. Ik heb helaas geen geld als vergoeding..
Klusjes voor Douwina