Annegien uit Slochteren zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'computer probleem oplossen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik vroeg me af of hier iemand is aan wie wat vragen kan stellen over mijn ZZP administratie. En of ik diegene dan kan betalen door middel van een blowjob..
Hulp voor sex met LeahIK ben op zoek naar een beokhouder om mijn papieren te doen, want ik snap er echt helemaal niks van! Mijn voorwaarde is alleen dat ik slechts in natura betaal!!
Klussen voor LentheHi.. ik ben klein van stuk en ik zit met twee lampen die aan het plafond moeten worden bevestigd. Zou jij dat voor me willen doen en dan in ruil daarvoor met mijn borsten spelen?
Klussen voor MarrigjeIk pijp je alleen maar als een groot gat in mijn muur wweer onzichtbaar is geworden. Het gat is ongeveer 14cm groot en 4cm diep maximaal. Wie o wie komt me helpen?
Contact met Nimke