Annegien uit Slochteren zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'computer probleem oplossen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand voor mijn kat zorgen voor twee weken? Je hoeft maar een paar keer langs te komen om eten te geven en water te verversen. Ik betaal je in natura met seks.
Contact info van JokeMijn vaatwasser doet ht niet meer en er is gewoon niemand beschikbaar die mij uit de brand kan of wil helpen! Dna doe ik het maar op deze manier! Repatie = seks met mij
Sexdating met CelinaOk, ik doe dit echt uit pure geldnood, maar ik heb geen keuze meer. Ik heb dringend iemand nodig voor het verhuizen van wat grote meubels agv een scheiding. Ik betaal in natura.
Hulp voor sex met AnissaIk heb een cavia die ik niet mee kan nemen op vakantie! Wie wil voor hem zorgen gedurende 3 weken? Accepteer je een vergoeding in natura van mij? De foto is recent..
In natura met Geeke