Annegien uit Slochteren zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'computer probleem oplossen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn vaatwasser doet ht niet meer en er is gewoon niemand beschikbaar die mij uit de brand kan of wil helpen! Dna doe ik het maar op deze manier! Repatie = seks met mij
Sexdating met CelinaHey lekker ding, kom je met mij mee in bad? Ja, zou je dat willen? Ok... maarrrrr ik heb wel een voorwaarde: eerst repareer jij mijn lekkende kraan... Anders niet in bad met mij :)
Klusjes voor GeaIk heb een wat vervelende klus en niet de mogelijkheid het zelf te doen en ook niet het geld voor een pro... ALs jij mijn terras schoon wet te maken, ben ik 1 uur lang van jou.
Contact met MarjonHelp help, ik zoek een schoorsteenveger! Ze zijn allemaal overboekt of te duur voor mij. Ik heb sowieso geen geld, maar misschien dat mijn foto je op een idee brengt qua betaling?
Contact met Jasperijntje