Luana uit Maassluis zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'tak afzagen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik woon in Groningen en mijn band is lek. Die moet gerepareerd worden. Als het je lukt mag je met mijn borsten spelen en misschien nog wel meer..
Klusjes voor FrancienHelp, ik krijg mijn wasmachine niet meer aan de praat. Ik zie allemaal rare codes, maar heb geen idee wat ik nu moet doen. Ik zit ook een beetje krap bij kas... iemand..?
Contact info van EmelieHai hai, ben op zoek naar een handige man die mijn wasmachine weer aan de praat kan helpen. Monteurs zijn te duur voor mij en de garantie is verlopen. Ik betaal je graag met mijn mond..
Contact info van KimberleyIk vrees dat er iets goeds mis is met mijn auto en dat het niet gemakkelijk is. Ik heb geen geld voor de garage, maar misschien kan mijn foto je overtuigen van de vergoeding?
Klussen voor Summer