Anneleen uit Losser zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'parket leggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik snap helemaal niets van computers, maar ik moet open office erop zetten van mijn baas!! Wie kan mij helpen? Als het lukt mag je even aan mijn tietjes likken. En misschien wel meer..
Hulp voor sex met DirkjeIemand die me kan helpen met het behangen van mijn halletje? Is niet zo veel werk, maar het moet wel netjes gebeuren en in mijn eentje kan ik dat niet zo goed. Beloning = blowjob.
Contact info van KayleeDe storm heeft een dikke tak half afgebroken en die bungelt nu in mijn tuin. Wie kan hem afzagen? Dan mag je daarna even met mijn borsten komen spelen, als je wil
Sex klus voor BibicheIk zoek iemand die mij wil helpen met scheikunde. Mijn cijfer moet omhoog! Ik heb geen geld om je te betalen, maar je mag wel aan me zitten.... Als je dat fijn vindt ;)
Hulp voor sex met Annika