Anneminke uit Ouderkerk zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'vinyl vloer leggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben op zoek naar een man die mijn administratie op orde kan brengen. Ik heb helaas geen geld voor boekhouder, dus ik kan je alleen maar in natura betalen. All the way
Sex klus voor AilyIk ga op kot, maar heb geen rijbewijs dus ik kan mijn spullen niet verhuizen. Ik zoek iemand die een vergoeding in natura accepteert en met een busje op en neer wil rijden (24 km)
Meer over SijgjeIk heb een nieuwe matras gekocht en mijn oude moet naar de zolder, maar dat lukt me niet in mijn eentje. Wie komt mij even helpen? Beloning in natura is ok?
Klusjes voor FleurHey, is hier een leuke computernerd aanwezig die mij met wat kleine dingen kan helpen op mijn PC? Ik wil je er niet voor betalen met geld, maar ik kan je wel even lekker aftrekken.
Klusjes voor Marieken