Gioia uit Brummen zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'muur schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Iemand die een deuk in een gipsmuur kan herstellen? Volgens mij is dat zo gebeurd. Ik ben er echter te onhandig voor. Kan ik je daarna een moment met mijn borsten aanbieden?
Contact info van DanythaIk heb een flinke schilderklus voor een liefhebber... Helaas geen geld voor een pro, maar wel een lichaam dat ik je aanbied wanneer de klus geheel geklaard is..
Sexdating met LysanneIk heb een lekkage, vanwege een gebroken dakpan. En ik ga dus echt niet zelf het dak op. Ook heb ik geen geld voor een pro. Misschien wil iemand me helpen in ruil voor een blowjob?
Hulp voor sex met MichelleIemand aanwezig met een ladder? Ik heb 2 meter goot en daar moeten de blaadjes uit. Ik kan het niet zelf. Is het OK als mijn borsten dienen als betaalmiddel?
Contact info van Franka