Pijpen met slikken met Amelie uit Zottegem voor kraan monteren

Sex klus voor Amelie

Amelie uit Zottegem zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb echt twee linkerhanden en toch zou ik graag een kraan in mijn badkamer willen hebben. Ook de afvoer buizen ontbreken er. Maar ik zal je goed belonen als je me helpt.
Naam:
Amelie
Plaats:
Zottegem
Klus:
Kraan monteren
Regio:
Oost-Vlaanderen
Beloning:
Pijpen met slikken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Amelie:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Annebel · Beek, Limburg
Beloning: Neuken

Ik zoek een tegellegger voor mijn badkamer, maar ik kan helaas alleen maar vergoeden met mijn lichaam. De tegels zijn al aanwezig. De badkamer is niet zo groot.

Meer over Annebel
Betsie · Tielt, West-Vlaanderen

Beetje raar verzoek, maar allé: ik krijg mijn badkamer niet schoon door te veel kalk. Een leke man die mij daar bij kan helpen en als beloning dan met mij een hete douche wil nemen?

Sex klus voor Betsie
Gioia · Brummen, Gelderland

Mijn slaapkamer kan wel weer eens een goede schilderbeurt gebruiken, want ik ben moe van die witte muren. Wie helpt me? De beloning is in natura op dit bed...

Sex klus voor Gioia
Marjon · Werkendam, Noord-Brabant
Klus: Stuccen

Even lekker met mijn borsten spelen? Dan kan... Maar dan moet je wel even een stuk muur voor me stuccen :))) Ongeveer 1,5m2 Dus dat valt wel mee, toch?

Klussen voor Marjon
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.