Noanne uit Alkmaar zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'kamer opruimen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Kan iemand voor mij het linker achterwiel van mijn auto losschroeven en er een andere opzetten? (staat in mijn garage) In ruil voor een wilde vrijpartij met mij, na afloop?
In natura met AnoekIk probeer mijn auto te starten maar hij doet het niet. En ik heb geen geld om naar een garage te gaan. Wie kan mij helpen? Wie kan ik in ruil voor hulp klaar likken?
Klussen voor IlzaWie wil er zo vriendelijk zijn om mijn parket te polijsten en een nieuwe laag te geven? Professionnals zijn te duur voor mij. Ik betaal graag in natura na afloop..
Klusjes voor JaniekeHet leek me leuk om het eens op deze manier te doen: jij polijst al mijn parket en ik wacht op je in bed voor je beloning. Zo lang als je wilt, maar pas als alles klaar is..
Klussen voor Amaia